הובלות בלוד

מכרזי מחיר


הצעות מחיר להובלות מייבש כביסה בלוד
עלות העברת מייבש כביסה בלוד
| המחיר לפי המחשבון – 149.44 ₪ הצעת מחיר מכרז 342354 עבור כרמלה |
בלוד קומה 3 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בלוד קומה 0 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »

מחיר העברת דירת 4 חדרים בלוד
₪ 2,200 – 1,800
השוואת מחירים
מחירון להובלות דירת 4 חדרים בלוד
| המחיר לפי המחשבון – 2016.13 ₪ הצעת מחיר מכרז 355234 עבור דורון |
מחיר כולל פירוק והרכבה בלוד קומה 0 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בלוד קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »

מחירי הובלת דירת 4 חדרים בלוד
₪ 2,400 – 1,900
השוואת מחירים
חישוב מחיר הובלה דירת 4 חדרים בלוד
| המחיר לפי המחשבון – 2141.12 ₪ הצעת מחיר מכרז 365507 עבור שמשון |
מחיר כולל פירוק והרכבה בלוד קומה 0 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בלוד קומה 1 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

הצעת מחיר הובלות מיטה זוגית +ארגז מצעים בלוד
הובלה מיטה זוגית +ארגז מצעים בלוד הצעת מחיר
| המחיר לפי המחשבון – 197.66 ₪ הצעת מחיר מכרז 351723 עבור קרת |
מחיר כולל פירוק והרכבה בלוד קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בלוד קומה 0 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

מחיר הובלת סלון 3+2+1 בלוד
הובלה בלוד סלון 3+2+1 השוואת מחירים
| המחיר לפי המחשבון – 275.53 ₪ הצעת מחיר מכרז 284707 עבור מיכה |
בלוד קומה 0 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בלוד קומה 2 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

מעבר רהיטים הובלות קטנות ארון 4 דלתות בלוד עלות
הובלות רהיטים הובלות קטנות ארון 4 דלתות עלות
| המחיר לפי המחשבון – 261.49 ₪ הצעת מחיר מכרז 563604 עבור חיים |
מחיר כולל פירוק והרכבה בלוד קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בלוד קומה 0 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »

עלות העברת תכולת המשרד בלוד
₪ 2,800 – 2,300
השוואת מחירים
הובלה בלוד משרד מחירים
| המחיר לפי המחשבון – 2590.38 ₪ הצעת מחיר מכרז 915704 עבור זהיר |
בלוד קומה 2 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בלוד קומה 2 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

הובלת דירת 2 חדרים בלוד מחירים
₪ 1,100 – 1,000
השוואת מחירים
מחירון הובלת דירת 2 חדרים בלוד
| המחיר לפי המחשבון – 1031.05 ₪ הצעת מחיר מכרז 836092 עבור אוראל |
מחיר כולל פירוק והרכבה בלוד קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בלוד קומה 0 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »הובלות דירה בלוד

התכוננות ראויה לקראת המעבר

: דאגו לכך שיהיו לכם ארגזים בגדלים שונים. להלן פירוט עצות לאריזה יעילה ומוצלחת ומעבר דירה נינוח: *מומלץ למקם בארגזים הקטנים את כלי המטבח והספרים. עדיף לכם לארוז תחילה את כל החפצים הפחות חיוניים ולהשאיר לסוף את האריזה של הפריטים החיוניים כמו, כלי המטבח. *המלצה נוספת שלנו היא להכין מזוודה עם כל הפריטים שתצטרכו במהלך הזמן הקרוב, בין אם זה בגדים חמים, מגבות, לבנים או כלי רחצה.

*וודאו כי כל הארגזים והרהיטים שלכם ממוספרים ומסומנים בהתאם לחדר אליו הם שייכים. האריזה לקראת המעבר מהווה הזדמנות פז להיפטר מחפצים ישנים שכבר אינם בשימוש או להעניק אותם לצדקה או לנזקקים. לפני בחירת חברת ההובלות שלכם ערכו סקר שוק והשוו בין החברות השונות. *את העברת החפצים יקרי הערך, כגון, תכשיטים עדיף להשאיר לעצמכם. כאשר אתם אורזים פריטים שבירים אז כדאי לכם למלא את הקופסאות לחלוטין כך שהתזוזה תהיה מזערית. * אטמו היטב את כל הארגזים. *עטפו גם את כל הרהיטים וכך ניתן למנוע הצטברות לכלוך או שריטות. *ביום המעבר שמרו מקום חנייה פנוי קרוב ככל הניתן לכניסה לביתכם. *וודאו כי משאית ההובלה המגיעה אליכם ביום המעבר הינה מודרנית ובהתאם לגודל וכמות התכולה המועברת. *בדקו אם יש לכם הצורך בשירותים נוספים, כגון, שירות האריזה, שירות הפירוק והרכבה של רהיטים. *וודאו כי חברת ההובלה מספקת לכם ביטוח מלא על הובלת התכולה שלכם. *אם יש לכם הצורך באחסנת חפציכם לתקופת זמן מסוימת אז הכינו מראש רשימה של החפצים הללו. *וודאו כי כל פרטי ההובלה ובמיוחד תאריך ושעת ההובלה מתועדים בהסכם כתוב. *אל תתפתו להיענות להצעות של חברות הובלה זולות יתר על המידה. *ציינו בפני נציג חברת ההובלות את מיקומה המדויק של הדירה ונוחיות הגישה אל דירתכם. כך תמנעו הפתעות לא נעימות ביום המעבר.

שירותי שילוח והובלה ליעדים בחו"ל

הובלות בלוד

: כאשר אתם בוחרים את חברת ההובלה שלכם אז חשוב ביותר כי תוודאו כי מדובר בחברה איכותית ביותר אשר גם פועלת במתכונת בינלאומית ומספקת שירותי שילוח של סחורות ושל חומרים אחרים ליעדים מרכזיים כמו גם פריפריים בארץ וגם שירותי הובלה באמצעות הים או באמצעות האוויר ליעדים שונים ומגוונים ביותר בחו"ל. החברה שלנו תמיד דואגת לרקום הסכם כתוב וחתום עם כלל הלקוחות ולספק שירותי הובלה נוחים ביותר ובטוחים ללקוחות מסוגים שונים אשר עוברים למקום מגורים חדש בחו"ל או אשר עוברים למקום עבודה חדש בחו"ל.

אנו יודעים כי לקוח/ה אשר עוברים למקום עבודה או מגורים חדש גם ככה בטח לחוצים למדי מהמעבר ומדובר בהחלטה רצינית ביותר ולפיכך הם זקוקים לשירותיה של חברת הובלות מובחרת ואיכותית ביותר אשר מבצעת את עבודתה ומלאכת ההובלה ללא דופי ובאופן המקצועי, ההגון, האיכותי, המהיר והיעיל ביותר- ללא גרימת שום נזקים מיותרים…גם הקלים ביותר.

יכול להיות גם שאתם אנשי עסקים ויש לחברה שמטעמה אתם פועלים משרדים שונים אשר פרוסים במקומות מגוונים ביותר בחו"ל ואתם זקוקים לשירותיה המקצועיים של חברת הובלה זו בכדי להעביר סחורות וציוד משרדי או ציוד אלקטרוני וחשמלי משוכלל ביותר ואשר ערכו רב ביותר ליעד הרצוי בחו"ל. חברת ההובלות הבינלאומית שלנו מספקת שירותי הובלה הן באמצעות שימוש במכולות אחסון והובלה מיוחדות אשר ממוקמות בתוך ספינות משא ענקיות והן באמצעות שימוש במטוסי הובלה גדולים אשר יכולים להכיל כמות רבה של ציוד וסחורות או רכוש מכל סוג בגדלים שונים ובמשקל רב ביותר. כמו כן, כלל הציוד, הרכוש ושאר התכולה המועברת מבוטחים לחלוטין בנסיעות ארוכות שכאלו ובמקרה ויתגלה נזק כלשהו לאחד מהפריטים יקרי הערך שלכם אז אתם תקבלו פיצויים מלאים.

הובלות בלוד

חשוב לזכור כי הובלה לחו"ל אכן יכולה לעלות לכם לא מעט כסף אך בחברה שלנו מנסים להעניק לכלל הלקוחות הצעת מחיר נוחה והגונה ככל הניתן ובמידה ואתם לא יכולים לשלם את כל המחיר בבת אחת אז אנו מציעים לכלל הלקוחות לשלם במספר תשלומים- בצ'קים או במזומן- בדרך שנוחה ללקוח/ה. חשוב לזכור כי החברה שלנו הינה מנוסה ביותר בתחום ההובלה והשילוח לחו"ל של מוצרים שונים, רהיטים מכל סוג, ציוד משרדי כמו גם של ציוד משוכלל מכל סוג והינה חברה אמינה ומקצועית ביותר אשר דואגת כי כלל התכולה שלכם תמיד תועבר בשלום ליעדה החדש.

9 Responses to הובלות בלוד

 1. חן הגיב:

  מבקשת לברר לגבי מתל אביב-יפו ללוד כולל הובלה להיום או ליום ראשון : מזרון
  שידה
  ארונות הזזה 2 דלתות
  עמדת עבודה שולחן כתיבה
  מייבש כביסה +סל כביסה
  ארון תינוק
  טלוויזיה
  פרוק והרכבה של ארון
  קטנות 12 שקיות
  12 ארגזים 70*60
  עד 64 קטנים
  5 כסאות
  שולחן מטבח קטן
  פינת שולחן כתיבה
  מערכת מוזיק
  תנור אפיה
  מיטה זוגית ללא מזרון
  מקרר נפח 250 litr
  מדיח

 2. הדום הגיב:

  אבקש לקבל הצעת מחיר משאית עם רמפה ליום שישי : ספפה שידה מייבש כביסה מכונת כביסה טלוויזיה +שידת טלוויזיה כ6 שקיות ניילון של בגדים בהערכה 78 ארגזים 6 כסאות ו5 שרפרפים שולחן מטבחוכסאות שולחן כתיבה+ספרייה שולחן מחשב מזנונית סלון קטן מערכת קולנוע ביתית מכונת כביסה מיטה 1.7*1.9 מקרר מדיח

 3. שגיא הגיב:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר! : מיטת נוער מיטה וחצי ארונות הזזה 2 דלתות כוורת 9 תאים מייבש כביסה ארון תינוק טלוויזיה רגילה ארון אחד 22 קרטונים 40×60 5 כסאות קלים שולחן סלוני שולחן מטבח זכוכית שולחן כתיבה ושולחן מחשב תנור גז

 4. נועם הגיב:

  מ 2 מקומות חייב להיות ביום חמישי : מיטת קומותיים/ מזרון/ כוננית דלתות/ ארונות הזזה 2 דלתות/ מייבש כביסה/ מכונת כביסה/ ארון תינוק/ טלוויזיה/ כשישה קרטונים גדולים/ בערך 11-31 תיקים/ 6 כסאות/ פינת אוכל + 6 כסאות/ שולחן כתיבה זכוכית/ מחשב- שולחן/ תנור/ מקפיא 200 ליטר/ ספה של 3 מושבים/ מזרון/

 5. נפתלי הגיב:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר הובלת ליומיים הקרובים : מיטת תינוק, ארון דלתות הזזה 1, שולחן כתיבה, שולחן מחשב קטן, מייבש כביסה, מכונת כביסה קטנה 5 ק ג, ארון בגדים 2 דלתות, טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה, בערך 14-27 קרטונים, גדולים 4 תיקים, 4 כסאות ו2 שרפרפים, שולחן סלון, שולחן כתיבה+ספרייה, שולחן מחשב מודולארי, סלון 2 מושבים +3 מושבים, תנור ומיקרוגל, מכונת כביסה, מיטה + מזר, (side by side) מקרר, מזרון,

 6. רביד הגיב:

  קומה 2 עם מעלית : מזוודה ארון 4 דלתות הזזה ארון תינוק ללא ארונות טלוויזיה ארוניות טלויזיה כ10 ארגזים 6 כסאות שולחן סלון שולחן אוכל קטן+3 כסאות פירוק והרכבה – חדר שינה תנור אפיה מיטת תינוקת מקרר מדיח כלים

 7. מליא הגיב:

  פירוק -הובלה והרכבה : ספפה ארון דלתות הזזה PC שולחן פירוק והרכבה ארון בגדים טלוויזיה מזנון של טלוויזיה בערך 15-28 שקיות ניילון פחות מ 18 ארגזים גדולים 3 תיקים 2 כסאות מטבח שולחן כתיבה משרדי שולחןמחשב פירוק והרכבה של חדר שינה מכונת כביסה מקרר נפח 480 ל מדיח ספה1+2+3 מזרון

 8. הראלה הגיב:

  הובלת דירה 2 חדרים מתל אביב-יפו ללוד- קומה מרתף עם מעלית : 14אדניות עציץ
  / מיטת נוער
  / ארונות הזזה 4 דלתות
  / שולחן כתיבה – אורך 130 ס"מ
  / שולחן מחשב כתיבה
  / מייבש כביסה
  / מכונת כביסה
  / ארון קיר
  / ארון קטן 3 דלתות פלסטיק
  / טלוויזיה
  / 16 שקיות
  / קטנים 29 קרטונים
  / 3 תיקים גדולים
  / שידה אורך 1.2 מטר
  / 3 כסאות
  / שולחן סלון
  / שולחן מטבח זכוכית
  / ספה תלת מושבית
  / כביסה מייבש / מכונת כביסה
  / 1,2,3 מיטה זוגית מיטת יחיד
  / מקרר
  / מדיח כלים
  / מזרון
  /

 9. עידו הגיב:

  הובלת דירה 2 חדרים : תנור חימום מזרון 5 כסאות כוננית מדפים שולחן קטן מחשב , מסך טלוויזיה LED ארונות הזזה 3 דלתות מקרר כ-450 ליטר בלי פירוק תנור מכונת כביסה קטנה פתח עליון שולחן סלון מייבש כביסה פינת אוכל- שולחן + 6 כסאות כביסה מייבש כ 19-28 שקיות ארון תינוק פירוק והרכבה של חדר שינה ארון 4 דלתות כולל פירוק מזרון סלון 1+2 כוורת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *